Home INFO Водителката транвестит на Евровизија заврши во болница и од таму се обрати...

Водителката транвестит на Евровизија заврши во болница и од таму се обрати на следбениците

реклама:G Natural

Ники Туторијалс една од водителките на Евровизија и зад која се крена најголема прашина заради тоа што е транвестит веднаш по музичкото шоу завршила во болница.

Таа преку видео порака ги известила своите следнбеници на Инстаграм дека по најголемиот музички настан била хоспитализирана.

„Пред три дена бев на најголемиот музички натпревар на планетата, а сега сум во болница. Ми препишаа лекови за хронично заболување на цревата. Јас не избрав гламурозен живот, гламурозен живот ме избра мене“, рече таа во видео сторито.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------