Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Врвка бикини и голи облини, Јелена Карлеуша како секс бомба (фото)

Врвка бикини и голи облини, Јелена Карлеуша како секс бомба (фото)

реклама:Лето во Банско

Не сме изненадени од провокативните фото сесии на пејачката Јелена Карлеуша но дефинитивно новите фотки од нејзиниот одмор никого нема да остават рамнодушен.

Дел од коментарите се дека ова е навистина премногу безобразно, додека другите фанови подзинати лајкуваат сепак Карлеуша успеа повторно да се најде во центарот на балканските медиуми.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------