Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Врвка бикини и голи облини, Јелена Карлеуша како секс бомба (фото)

Врвка бикини и голи облини, Јелена Карлеуша како секс бомба (фото)

реклама:hotel PREMIER

Не сме изненадени од провокативните фото сесии на пејачката Јелена Карлеуша но дефинитивно новите фотки од нејзиниот одмор никого нема да остават рамнодушен.

Дел од коментарите се дека ова е навистина премногу безобразно, додека другите фанови подзинати лајкуваат сепак Карлеуша успеа повторно да се најде во центарот на балканските медиуми.

РЕКЛАМИ: ----------------------------------------------------