Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Врвка бикини и патики, дали е ова нај безобразната фотка на Јелена...

Врвка бикини и патики, дали е ова нај безобразната фотка на Јелена Карлеуша?! (фото)

реклама:G Natural

По којзнае кој пат со секоја нова фотографија нај контраверзната пејачка на балканов Јелена Карлеуша повторно провоцира.

И откако сестрите Кардашијан објавија фотки со врвка бикини не остана покуса и Карлеуша.

ТОП 3 ИНСТА: Кендел Џенер и Кортни Кардашијан жешки и секси во најмалите бикини во светот имаат само врвки (ВИДЕО)

Таа на својот Инстаграм објави нова фотографија на која е во минијатурни бело бикини скоро гола со патики и привлече куп лајкови и коментари но и воздишки од следбениците.

Провокативната пејачка продолжува да биде во центарот на медиумското внимание а што ли ќе биде следно што ќе сервира од нејзината интима ќе видиме наскоро…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------