Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Врвка бикини и се на мегдан, ова се најжешките три фотки од...

Врвка бикини и се на мегдан, ова се најжешките три фотки од Јелена Карлеуша од ова лето

реклама:Лето во Банско

И натаму е една од најконтраверзните пејачки на балканов, па секојдневно ги шокира своите следбеници со по некоја провокативна фотка во бикини.

Бидејки навистина изборот е голем, доколку сте пропушиле ви ги претставуваме најжешките три фотки од Карлеуша ова лето!

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------