Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Заљубена до уши, Данијела Мартиновиќ ужива во новата љубов

Заљубена до уши, Данијела Мартиновиќ ужива во новата љубов

реклама:Лето во Банско

Откако доживеа љубовно разочарување по долгогодишната врска со Петар Грашо, хрватската пејачка Данијела Мартиновиќ конечно може да се види дека ужива во својата нова љубов.

Имено таа со инспекторот Јосип Плавиќ веќе може да се забележи во јавност но без многу детали за медиумите Данијела едноставно вели дека е среќна и дека не многу сака да споделува за својот љубовен живот.

Данијела со години беше во врска со колегата Петар Грашо, кој кога раскина започна врска со Хана Хуљиќ со која ја доби ќерката Алба.

Данијела го запознала Јосип пред една година кога пејачката преку Интернет поднела пријава за кражба на идентитет.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------