Home INFO За Цеца дознавме, но еве зошто синот на Марина Туцаковиќ е скаран...

За Цеца дознавме, но еве зошто синот на Марина Туцаковиќ е скаран и со Милан Калиниќ

реклама:Велигден со Стаф

Дамка на погребот на Марина Туцаковиќ остави нејзиниот сопствен син – Милан Лача Радуловиќ, откако направил скандал за кој деновиве константно пишуваат медиумите.

Имено, по покана на Фута – сопругот на Марина, на погребот меѓу другите присуствувале и Цеца, Саша Матиќ но и познатиот Тв водител Милан Калиниќ.

Лача на тројцата им забранил да се приближат до гробот на Марина, а ова предизвика лавина коментари.

Нетрпението на проблематичниот Лача кон Цеца било наводно поради тоа што пејачката го обвинила дека е прескап но и му должела пари за песна на Анастасија (детали ОВДЕ)

Во јавноста се обелодени и причината поради која од погребот бил избркан и водителот Калиниќ.

Имено, пред извесен период, сега покојната Марина и Милан Калиниќ беа дел од музичкото шоу Ѕвездите на Пинк. Во една од емисиите, водителот ја навредил мајка му, а Лача очигледно не му простил.

– Не знам дали сте слушнале за изразот MILF? – ја прашал Калиниќ Марина, а на ова бурно реагирала пејачката Зорица Брунлиќ која барала да се извини.

Многумина претпоставуваат дека токму овој момент бил пресуден тој  да е толку непријателски настроен.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------