Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive За малку ќе добиеше бокс, Вељко во еуфорија на песна ќе ја...

За малку ќе добиеше бокс, Вељко во еуфорија на песна ќе ја поткачеше Цеца (видео)

реклама:Лето во Банско

Не престануваат да се објавуваат нови видеа од лудата забава по повод раѓањето на новиот внук на Цеца.

Заедно со своите најблиски пријатели и роднини во нејзиниот дом се славеше и пееше цела ноќ.

Но во еден од клиповите можеме да забележиме дека за малку ќе добиеше и бокс од својот син Вељко кога пејачот му ја запеа „Раѓај синови“ па еуфорчно почна да боксува во воздух.

Цеца куртули а и пејачот богами доби убав бакшиш…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------