Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive За само еден час овие фотки во бикини на Ким Кардашијан добија...

За само еден час овие фотки во бикини на Ким Кардашијан добија повеќе од милион лајкови (фото)

реклама:G Natural

Ријалити семејството Кардашијан во моментов е на одмор на егзотична дестинација но сеуште не откриваат каде.

Тие секојдневно на своите Инстаграм профили објавуваат фотки од рајскиот остров каде што уживаат и го привлекуваат вниманието на своите фанови.

По Кортни, Клои и Кајли, овојпат и Ким објави фотки со бикини и ги возбуди фановите со коментари и за само еден час повеќе од милион лајкови.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------