Home INFO За снаата имам посебен поклон, Цеца подготвува изненадување за Богдана

За снаата имам посебен поклон, Цеца подготвува изненадување за Богдана

реклама:Лето во Банско

Пресреќна за својот втор внук Крстан баба Цеца со насмевка на лицето одговараше на новинарите пред нејзиниот дом каде што се славеше до раните утрински часови.

-Пресреќна сум што имам уште еден внук и би посакала уште 10 внуци. Тотално ќе банкротирам ако стигне и внука.
Бебето е одлично, ми беше страв да го земам во раце. Со богдана се слушнавне 750 пати а малиот Жељко пресреќен го виде своето братче преку видео кол.
Многу сум среќна што се погоди раѓањето на Крстан со роденденот на мојот покоен сопруг – изјави цеца за медиумите.

-За жал заради документи Анастасија не смееше да ја напушти земјата и да дојде на прославата но ќе надокнадиме -додаде таа.

ПОВЕЌЕ НА ОВАА ТЕМА:

Прослава цела ноќ, Цеца на стол распеана и разиграна славеше за својот нов внук (видео)

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------