Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive За жал не дочека староста да ја мине таму, ова е луксузната...

За жал не дочека староста да ја мине таму, ова е луксузната вила на Ѓорѓе Балашевиќ (ВИДЕО)

реклама:Велигден со Стаф

Легенарниот Ѓорѓе Балашевиќ за жал не дочека да ја ужива вилата од 200 метри квадратни во Истра која ја купил во 2019 година.

Тој обожувал со своето семејство да оди во Истра, во Бртонигла, во близина на Умаг, па таму купил вила со базен вредна 400 000 евра.

Покрај семејната куќа Балашевиќ, на мал рид надвор од местото, има уште осум луксузни имоти, а сите можете да ги погледнете во видеото подолу….

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------