Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Задник, јахта и мини бело бикини, Јелена Карлеуша крстари во Дубаи

Задник, јахта и мини бело бикини, Јелена Карлеуша крстари во Дубаи

реклама:G Natural

Балканските медиуми објавија буквално се до сега, а Јелена Карлеуша секојдневно им дава се повеќе и повеќе, објавувајки секси провокативни фотографии и видеа од нејзиниот одмор во Дубаи на својот Инстаграм профил.

Ако не бевте информирани дека Јелена беше и на крстарење ви пренесуваме видео каде што во целиот пејсаж во преден план е нејзиниот задник…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------