Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Задникот никогаш не и бил поголем, Јелена Карлеуша како гасеница во проѕирна...

Задникот никогаш не и бил поголем, Јелена Карлеуша како гасеница во проѕирна зелена хаљина (ФОТО+ВИДЕО)

реклама:G Natural

И повторно ги остави без здив фановите и подзинати сите оние кои ги видоа нејзините последни објави на Инстаграм.

Јелена Карлеуша продолќува да провоцира и да се снима во својот двор од новата вила во најразлични секси изданија таа не запира да провоцира.

Овој пат како гасеница во долга зелена хаљина со задникот во преден план повторно направи хаос на социјалните мржи…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------