Home INFO Задникот во преден план: Брутално издание на Јелена Карлеуша

Задникот во преден план: Брутално издание на Јелена Карлеуша

реклама:G Natural

Јелена Карлеуша позираше во џинс издание, а нјзината задница која е во прв план на фотографиите ги запали социјалните мрежи.

Секако, пејачката не пропушти да ги истакне бујните гради, со што дополнително предизвика лавина коментари од фановите.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------