Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Заднината пред експлозија! Јелена Карлеуша брутално секси во бел комбинизон (фото)

Заднината пред експлозија! Јелена Карлеуша брутално секси во бел комбинизон (фото)

реклама:G Natural

Секојдневно Јелена Карлеуша предизвикува шок и воздишки кај своите следбеници со нејзините сексипилни и провокативни фотографии кои таа ги објавува на својот Инстаграм профил.

Со куп коментри и лајкови поминаа и нејзините нови секси фотки во бел комбинизон, затегнат до експлозија….

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------