Home INFO Задоволна и среќна, Џенифер Лопез по првата брачна ноќ (видео)

Задоволна и среќна, Џенифер Лопез по првата брачна ноќ (видео)

реклама:Лето во Банско

По бројните шпекулации дека Џенифер Лопез и Бен Афлек се венчале, славната пејачка и актерка ги потврди гласините на социјалните мрежи.

Младенците ги споделија првите фотографии од венчавката и покажаа дека љубовта победува.

Веднаш по првата брачна ноќ, Џеј Ло објави селфи од кревет, каде во преден план е бурмата на нејзината рака.

– Честитки, твојата насмевка кажува се – беа дел од коментаруте на фановите.

И додека скоро сите очекуваа Џеј Ло да блесне во радкошна венланица, таа на денот на венлавката се одлучила за скромна венчаница од чипка, која секако одлично и прилега.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------