Home INFO Задоволство вредно 700 евра: Ова е омилениот парфем на Јелена Карлеуша, го...

Задоволство вредно 700 евра: Ова е омилениот парфем на Јелена Карлеуша, го има и кај нас

реклама:G Natural

Српската пејачка Јелена Карлеуша го обожува луксузот а тоа е веќе одамна познато во јавноста.

Во повеќе наврати пејачката има откриено дека најмногу пари троши на гардероба, обувки и парфеми.

Нејзиниот менаџер и најдобар пријател, Зоран Бирташевиќ ја воодушеви пејачката со еден драгоцен подарок кој малкумина можат да си го дозволат.

Станува збор за парфем, чија цена изнесува околу 700 евра.

Карлеуша веднаш се пофали со подарокот на социјалните мрежи, а името на парфемот го поврза со интересен коментар.

– Се надевам дека со новиот албум нема да потонеме како Атлантида. Но, можеби таму се крие некој Аквамен, никогаш не се знае! – напиша Карлеуша на Инстаграм.

Парфемот на кој Карлеуша видно му се израдува чини околу 43 000 денраи, а може да се најде и во добро снабдените парфимерии кај нас.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------