Home INFO Запуштена и без шминка, што се случува со Јелена Карлеуша?!

Запуштена и без шминка, што се случува со Јелена Карлеуша?!

реклама:G Natural

Сите останаа подзинати од фотките кои ги пренесоа балканските медиуми каде што Јелена Карлеуша после долго време ја фотографираа без шминка и запуштена.

Имено пејачката била сликана како излегува од судот во Белград каде што имало рочиште меѓу неа и Цеца Ражнатовиќ, кое не е ништо ново, но она што многумина ги изненади беше изгледот на Карлеуша.

После сите секси голи фотки богами од овие слики сите се во шок…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------