Home INFO Заради оваа болест Лепа Брена е крајно внимателна, веќе и вакцинирана…

Заради оваа болест Лепа Брена е крајно внимателна, веќе и вакцинирана…

реклама:Велигден со Стаф

Пејачката Лепа Брена е дена од нај внимателните естрадни личности што се однесува до превенција од корона вирусот.

Пејачката во една прилика ја отворила душата и признала дека има тромбоза и дека од самиот почеток кога дознала за болеста била крајно внимателна и го променила начинот на исхрана и живот.

Пејачката додала дека спаѓа во ранлива категорија и дека многу тешко и паѓа дистанцата, овој период без настапи но и без дружби и прегратки и се надева дека сев ова брзо ќе помине.

Веќе се вакцинирала против корона и се чувствува добро додала Брена.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------