Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Заради војната големиот хит на Теа Таировиќ „Израел и Палестина“ со нов...

Заради војната големиот хит на Теа Таировиќ „Израел и Палестина“ со нов текст (видео)

реклама:G Natural

Иако од нејзиниот хит албум „Балерина“ на Теа Таировиќ. хитот „Израел и Палестина“ се издвои како најголем хит сепак заради ситуацијата со војната таа реши да го промени текстот.

На еден од последните настапи Теа ја изведе оваа песна со промена, а како слушнете на видеото подолу…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------