Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Заврши драмата Северина и Игор конечно се разведоа, еве што таа изјави...

Заврши драмата Северина и Игор конечно се разведоа, еве што таа изјави за медиумите

реклама:Велигден со Стаф

И по скоро две години натегања, драмења и преселби Северина повеќе и официјално не е Коиќ. Таа и Игор синот на Кеба официјлно се разведоа.

Откао целата процедура е завршена конечно Северина се обрати во јавноста:

-Тој е прекрасен партнер, поддршка, со мене беше во најтешкиот период од мојот живот. Му ја посакувам сета среќа на овој свет. Знам дека сум јавна личност, но не и јавна вреќа за „млатење“. Ги молам медиумите да се воздржат од објавување глупости и непроверени трачеви, вели Северина и порача:

„Мене и мојот живот не можете да ми го уништите, но за вашиот се уште имате шанса да го поправите.“

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------