Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Заврши реалното шоу на Кардашијан, семејството се прости од гледачите (фото+видео)

Заврши реалното шоу на Кардашијан, семејството се прости од гледачите (фото+видео)

реклама:G Natural

По 20 години заврши со емитување реалното шоу кое го следеше ќивотот на семејството Кардашијан.

Последната епизода се емитуваше на 10 јуни а семејството сентиментално објавувајки семејни фотки се прости од гледачите.

Иако сеуште не откриваат тие веќе имаат нов договор со една стриминг платформа но за колку пари и за што сеуште нема информации.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------