Home INFO Зетот на Цеца неделно заработува огромна сума на пари! Анастасија ужива во...

Зетот на Цеца неделно заработува огромна сума на пари! Анастасија ужива во неговата вила (фото)

реклама:Велигден со Стаф

Откако ја раскина петгодишната врска со млад српски бизнисмен, Анастасија Ражњатовиќ е во врска со фудбалерот Немања Гудел.

Младата пејачка веќе една недела ужива во Севиља, Шпанија каде престојува Немања, а според видеата кои ги споделува на социјалните мрежи, друштво и прават и мјката и сестрата на новото момче.

Немања е на врвот на листата на најплатени српски фудбалери. Гудел во јули, 2019 година потпишал четиригодишен договор со шпанскиот клуб Севиља. Неговата годишна плата изнесува 5.650.000 евра, а според странските спортски медиуми, неделната плата на ова момче е 250 000 евра.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------