Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Згодна и секси изгледа како девојче, Цеца Ражнатовиќ објави видео додека ужива...

Згодна и секси изгледа како девојче, Цеца Ражнатовиќ објави видео додека ужива на плажа (видео)

реклама:Велигден со Стаф

Фолк пејачката Цеца Ражнатовиќ покрај работното лето наоѓа време и за уживање на плажа со нејзините блиски.

За своите фанови таа сподели видео на својот Инстаграм каде што е во бикини на лежалка додека ужива овие жешки денови, а тоа беше доволна причина фановите да споделат по некој комплимент и лајк со неа…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------