Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Згодна и убава ова е ќерката на Жељко Јоксимовиќ (фото)

Згодна и убава ова е ќерката на Жељко Јоксимовиќ (фото)

реклама:G Natural

Една од интересните личности од балканов која предизвикува големо внимание на социјалните мрежи е Мина Јоксимовиќ или ќерката на познатиот пејач Жељко Јоксимовиќ од неговиот прв брак.

Таа постојано споделува сосвоите следбеници најразлични фотки од нејзиното секојдневие и често е во балканските портали.

Погледнете како изгледа првата ќерка на Жељко низ неколку фотки од нејизиниот Инстаграм…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------