Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Згрме Аца Лукас и изјави во медиумите: „Вие бре ме умревте пред...

Згрме Аца Лукас и изјави во медиумите: „Вие бре ме умревте пред два дена“

реклама:Велигден со Стаф

По информациите и шпекулациите дека пејачот Аца Лукас бил хоспитализиран во болница заради болки во стомакот порталите низ балканот не престануваат да пишуваат за причината и сериозноста.

Но крај на шпекулациите сепак стави самиот пејач кој се огласи во медиумите и демантираше дека бил хоспитализиран и дека воопшто побарал лекарска помош.

Тој додал дека последен пат бил во болница кога требало да прими ревакцина за корона.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------