Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Жељко Јоксимовиќ ќе збесне, ќерката му откри дел од дворот позирајки секси...

Жељко Јоксимовиќ ќе збесне, ќерката му откри дел од дворот позирајки секси во базенот (фото)

реклама:Лето во Банско

Жељко Јоксимовиќ никогаш не практикувал да објавува приватни фотки од својот дом и семејни случувања па таа заедно со сопругата Јована никогаш не споделуваат фотографии од она што го поседуваат.

Но затоа неговата ќерка од првиот брак атрактивната Мина Јоксимовиќ за време на нејзиното уживање покрај базенот реши да сподели секси фотка која во позадина го открива пола двор и дел од вилата на татко и.

Ова сигурно нема да му се допадне на Жељко па веројатно Мина ќе биде опомената…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------