Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Жељко Бебек камен пијан паѓа на концерт во загребската Арена (видео)

Жељко Бебек камен пијан паѓа на концерт во загребската Арена (видео)

реклама:Лето во Банско

Со мегафон во раката и тетеравејки се по сцената Жељко Бебек стана вирален на социјалните мрежи.

Имено пејачот на еден од настапите во загребската Арена очигледно со чашка повеќе неможе да се додржи на своите нозе па двапати падна на сцената, за да потоа едвај се довлечка до клавијатуристот и остатокот од концертот да го помине држејки се за него.

Оваа непријатна гледка веднаш стана хит на социјалните мрежи а како сето тоа изгледа видете сами…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------