Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Жељко Митровиќ сопственикот на „ТВ Пинк“ со гала роденденска журка за својата...

Жељко Митровиќ сопственикот на „ТВ Пинк“ со гала роденденска журка за својата ќерка во време на корона (видео)

реклама:Велигден со Стаф

Кога сопственикот на Телевизија Пинк прави забава тоа секогаш мора да е гала луксузно и со многу гости.

Така беше и вчера на роденденската забава на ќерката на Жељко Митровиќ за која беа повикани сите нејзини пријатели од Лондон и во време на корона приредена голема журка во нејзиниот дом во Белград.

Дека тато Жељко се потрудил тоа да е беспрекорно можете да видите од видеата кои тоЈ ги објави на својот Инстаграм профил….

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------