Home INFO Желба за публицитет или голема љубов? Најпознатиот српски фраер рипна во тавче!

Желба за публицитет или голема љубов? Најпознатиот српски фраер рипна во тавче!

реклама:Велигден со Стаф

Познатиот српски пејач Саша Ковачевиќ призна дека го изговорил судбоносното “Да“ со девојката со која е во врска веќе четири години.

Наводно двојката се венчала во тајност.

Ова е втор брак за Зорана, избраничката на Саша. Таа има ќерка со Богдан Срејовиќ, сегашниот дечко Цеца Ражњатовиќ.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------