Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Жената на Меси е најскромната инфлуенсерка во светот (фото)

Жената на Меси е најскромната инфлуенсерка во светот (фото)

реклама:Велигден со Стаф

Аргентинската инфлуенсерка Антонела Рокуцо го прослави својот 39 роденден и покажа дека иако е сопруга на Лионел Меси сепак е скромна.

Таа за таа прилока објави фотографија на социјалните мрежи каде пред шарени балони позира со своето семејство, а од нејзините следбеници доби илјаници честитки и коментари колку е скромна и неверојатна.

Секако најдрагата честитка беше од нејзиниот сопруг кој напиша:

„Принцезо, среќен роденден! Те сакам“

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------