Home INFO Жената на Миле Китиќ заглавена во Доминиканска Република во секси костум го...

Жената на Миле Китиќ заглавена во Доминиканска Република во секси костум го поздрави сопругот (фото)

16
реклама:Лето во Банско

Пејачката Марта Савиќ која што е сопруга на фолк пејачот Миле Китиќ заради ситуацијата со коронавирусот не успеала да се врати во Србија и останала заглавена во Доминиканската Република каде што бред да се затврорат границите била на одмор.

Дека ништо не и недостасува покажиуваат фотографиите на нејзиниот Инстаграм, а каков ќе биде коментарот на Миле кој е дома ќе дознаеме наскоро.

View this post on Instagram

????????

A post shared by Marta Savic (@marta_savic_official) on

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------