Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Жешка и секси Јелена Карлеуша во црвен фустан кој повеќе открива отколку...

Жешка и секси Јелена Карлеуша во црвен фустан кој повеќе открива отколку што покрива (фото)

реклама:G Natural

Има ли потреба да потенцираме дека повторно Јелена Карлеуша провоцира и ги шокира своите фанови на Инстаграм со нова серија жешки и скси фотки.

Овој пат таа објави неколку фотки облечена во секси црвен фустан со длабоко деколте кој повторно повеќе открива отколку што ги покрива нејзините облини.

View this post on Instagram

🌹

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

View this post on Instagram

Ferrari

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------