Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Жешка и секси Милица Тодоровиќ згрме во розево бикини (фото)

Жешка и секси Милица Тодоровиќ згрме во розево бикини (фото)

реклама:G Natural

Милица Тодоровиќ иако има проблеми со килажата и често зборува во медиумите за тоа кога внимава на исхраната изгледа згодно и секси.

Со една таква фотка каде што изгледа совршено во розево бикини Милица се присети на минатото лето и ги здрма обожавателите.

Дека изгледа неодоливо и жешко прокоментираа сите кои ја видота фотката на пејачката.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------