Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Жешка и секси од глава до пети, Цеца Ражнатовиќ презгодна во бикини...

Жешка и секси од глава до пети, Цеца Ражнатовиќ презгодна во бикини (видео)

реклама:Лето во Банско

Српската фолк пејачка Цеца Ражнатовиќ ги разгоре социјалните мрежи откако на Инстаграм објави видео во бикини снимена од глава до пети.

Таа во моментов ужива во Црна Гора заедно со нејзината ќерка, но сеуште не се знае дали е само женско друштво или се и со момците.

Дека Цеца изгледа топ погледнете во видеото подолу…

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------