Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive ЖЕШКА И СЕКСИ: Со задникот во преден план и врвка бикини Јелена...

ЖЕШКА И СЕКСИ: Со задникот во преден план и врвка бикини Јелена Карлеуша „гори“ на Инстаграм (фото)

реклама:Велигден со Стаф

Откако Јелена Карлеуша ја евакуираа заради големиот пожар во близина на нејзиниот хотел во Турција, изгледа повторно се се врати во нормала, барем што се однесува до нејзиниот профил на Инстаграм.

По неколкуте фотки и видеа од пожарот, сега „гори“ таа со бикини врвки кои што исто како да ги нема.

Како ли им е на туристите во истиот ресорт?!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------