Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Жешка и секси во долна облека од нејзината модна куќа, Ријана ги...

Жешка и секси во долна облека од нејзината модна куќа, Ријана ги шекна своите фанови (фото)

реклама:Велигден со Стаф

Модната компанија Фенти на пејачката Ријана заедно со компанијата ЛВМХ предизвикаа големо внимание откако ја промовираа новата цветна колекција на долна облека.

Откако Ријана соопшти дека е можно да ја затвори нејзината модна компанија заради падемијата оигледно ова е последниот обид да ја преживее објавувајки нова колекција на секси долна облека.

Повторно ги разгоре социјалните медиуми откако објави и нејзини фотки како модел во кампањата.

По овие секси фотки ке успее ли Фенти да преживее….

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------