Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Жешката Станија ужива со својот нов дечко во Будва

Жешката Станија ужива со својот нов дечко во Будва

реклама:G Natural

На својот Инстаграм профил старлетата Станија објави неколку сториња каде што таа се пофали со н овиот дечко Асмин како уживаат на црногорското приморје.

Таа ги демантираше гласините дека нејзиниот избраник бил оженет со една од учесничките во новото реално шоу „Елита“ и изјави дека тоа е организирана хајка кон нејзиниот лик и нема никаква врска со вистината.

Останатото што го рече не е ни така битно за разлика од фотките кои таа ги сподели

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------