Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Жешко и секси: Еве како Јелена Карлеуша „тресе“ на нејзините настапи ...

Жешко и секси: Еве како Јелена Карлеуша „тресе“ на нејзините настапи (видео)

реклама:G Natural

Јелена Карлеуша постојано е во медиумите со по некоја шокантна и секси фотка но честопати знаат да бидат секси и нејзините изданија на настапите.

Па покрај провокативните комбинации таа честопати прави и секси настапи со постојана интеракција за фановите.

Во следните неколку видеа ве носиме на настап на Карлеуша со видеа од перспектива на нејзините фанови, еве како тоа изгледа…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------