Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive ЖЕШКО И СЕКСИ! Старлетата Станија во пинк латекс и задник во преден...

ЖЕШКО И СЕКСИ! Старлетата Станија во пинк латекс и задник во преден план објави фотка од теретана (фото)

реклама:Велигден со Стаф

Ријалити старлетата Станија откако ги „запали“ сите од нејзиното зимување на Златибор се врати во градот т.е во теретана и објави нова жешка фотка на својот Инстаграм профил.

Во пинк припиен целосен латекс комбинизон се обидуваше нешто да рекламира но веројатно на никого не му беше битно тоа со оглед на тоа дека атрибутите и беа баш во преден план.

Така ли?

БОНУС ВИДЕО:
ТОП 3 ИНСТА: Најдобрите голи фотки на Станија од Златибор

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------