Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Жешко тело и секси поза за крајот на летото, Џенифер Лопез во...

Жешко тело и секси поза за крајот на летото, Џенифер Лопез во бикини доби 2 милиони лајкови (фото)

реклама:Велигден со Стаф

И Џенифер Лопез е една од ѕвездите кој постојано низ фотографии на својот Инстаграм профил, споделува со своите 131 милиони фанови како и минува нејзиното секојдневие.

Џеј Ло реши да го овековечи и нејзиниот момент пред крајот на летото како таа ужива на плажа во секси бикини за што доби куп коментари и над 2 милиони лајкови.

Еве како се збогува со летото згодната пејачка и актерка…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------