Home INFO Ѕирнете го Инстаграм профилот на девојката на Дејвид Гета (фото)

Ѕирнете го Инстаграм профилот на девојката на Дејвид Гета (фото)

реклама:G Natural

Музичкиот продуцент и ДиЏеј, Дејвид Гета, изминатве две години е во врска 27 години помладата Џесика Ледон.

Атрактивната 24 годишна бринета е модел и актерка во подем. Потекнува од Куба а живее во Мајами.

Парот наводно започнал да се гледа во 2016 година, но официјално ја потврди врската минатата година.

Една година предходно францускиот ДиЏеј се разведе од сопругата со која беше во брак цели 22 години. Заедно имаат две деца.

Минатата година, Форбс го позиционираше Гета на трето место на листата на диџеи со најголема заработка, со приход од 28 милиони долари.

View this post on Instagram

Sunday funday ☀️

A post shared by Jessica Ledon (@jessledon) on

View this post on Instagram

M ???? A M ???? makes us so excited

A post shared by Jessica Ledon (@jessledon) on

View this post on Instagram

Breakfast with a view #mykonos

A post shared by Jessica Ledon (@jessledon) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------