Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Зошто Ана Бекута ги стави на мирување своите обврски и не е...

Зошто Ана Бекута ги стави на мирување своите обврски и не е дел од „Ѕвездите на Гранд“

реклама:Велигден со Стаф

Пејачката Ана Бекута ја заинтригира јавноста по нејзиното отсуство од последните снимања на музичкото шоу „Ѕвездите на Гранд“.

На нејзино место продукцијата го постави Драган Коиќ Кеба, но за сега нема никакви конкретни информации ниту соопштение што се случува со Бекута.

Таа на социјалните мрежи сеуште не се огласила со никакво соопштение освен фотографијата од посетата на гробот на нејзиниот децениски партнер Милутин Мркоњиќ .

Останува неизвесно дали на Ана навистина и треба одмор или причините се сериозни.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------