Home INFO Зошто Фејсбук укинува една од популарните опции?!

Зошто Фејсбук укинува една од популарните опции?!

реклама:Велигден со Стаф

Во Фејсбук решија да ја укинат една од популарните опции за заедничко гледање која според најавите треба да биде недостапна веќе од 16 април.

Доколку сакате да ги симнете некои од вашите објави и коментари тоа можете да го сторите до 15 април, велат од компанијата.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------