Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Зошто Ријана ја скрати косата и го промени својот имиџ? (видео)

Зошто Ријана ја скрати косата и го промени својот имиџ? (видео)

реклама:G Natural

Ријана во последните неколку недели експериментира со нови фризури. Поп-ѕвездата беше фотографирана во Њујорк со нов имиџ.

Откако во март драстично ја скрати косата и ја промени бојата, пејачката сега ја обликува на различни начини.

Причината за нејзината нова фризура е нов бизнис. Ријана лансира нова линија на производи за нега на коса, што е најновата експанзија на нејзиниот бренд „Fenty“.

Таа нагласи дека линијата ќе вклучува формули за обновување, погодни за сите типови коса.

„Ја имав речиси секоја текстура, боја и должина на коса, затоа лансирам приспособлива линија на производи за зајакнување и обновување на сите типови коса“, изјави таа.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------