Тагови Постови тагирани со "подводно"

Таг: подводно

Време е да ги разладиме летните горешнити и да го разбудиме спортскиот дух со втората сезона на емисијата „Подводно“. По пауза од една година...

Ситно броиме до крајот на летото, а бидејќи времето делува како да е есен, решивме да се потсетиме на врелите летни денови. Ова лето хит...

Оние што секоја недела на фреквенцијата на Алфа телевизија го следат популарното летно ТВ шоу „Подводно“, добро знаат дека секое следно издание е интересно...

Шармантната русокоса пејачка Викторија Лоба од ден на ден е се посекси. Таа на социјалните мрежи е константно активна со објавување нови фотографии што ги...

Во најновото издание на популарното летно ТВ шоу „Подводно“ што секоја недела во живо од Аква Парк -Скопје се емитува на Алфа телевизија, гостуваа...

Изминатиот викенд и не беше баш најсреќен за познатата македонска фолк пејачка Анета Наковска. Имено, таа беше гостинка во популарнатo летно ТВ шоу „Подводно“ кое...

Од минатата недела започна да се емитува најновиот летен телевизиски проект насловен „Подводно“. Атрактивните гости, музиката во живо, згодните девојки во костими за капење и...

До крајот на ова лето сигурно е дека во недела нема да ви биде здодевно дома менувајќи канали на далечинскиот управувач. Се што треба да...

Сораја Вучелиќ ужива во топлите краишта на Малдиви, а за секој нејзин чекор секојдневно ги информира своите следбеници на социјалните мрежи. Таа овој пат реши...