Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Ѓорге Давид им се закани на кандидатите: Кој ќе ја поддржи безобразничката...

Ѓорге Давид им се закани на кандидатите: Кој ќе ја поддржи безобразничката со мене нема да соработува

реклама:G Natural

Еден од членовите на жирито во шоуто „Ѕвездите на Гранд“, Ѓорге Давид е единствениот од жирито кој се огласи по повод скандалот со дисквалификацијата на натпреварувачката Вања Кнежевиќ.

Тој изјавил дека ги предупредил своите натпреварувачи на кој што им е ментор оваа сезона дека не смеат да го коментираат скандалот и никако не смеат да застанат во одбрана на Вања, бидејки тој бил лојален на Гранд и секогаш кој и да е во право ќе биде од страната на продукцијата.

За оние кои не се во тек со скандалот прочитајте во нашиот претходен пост на долниот линк…

Скандалот заврши со дисквалификација, учесничката во „Ѕвездите на Гранд“ измарширана од шоуто (ВИДЕО)

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------