Home INFO Ја избрка од погребот со страшни навреди: Еве зошто се скарани Цеца...

Ја избрка од погребот со страшни навреди: Еве зошто се скарани Цеца и синот на Марина Туцаковиќ

реклама:Велигден со Стаф

Синот на покојната Марина Туцаковиќ, Милан Лача Радуловиќ е во лоши односи со фолк пејачката Цеца, иако со години таа и неговата мајка биле верни пријателки и соработнички.

Приказната стана актуелна откако вчера, за време на погребот на неговата мајка, Лача не и дозволил на Цеца да се приближи до гробот, по што пејачката видно нерасположена си заминала.

Нетрпението помеѓу нив се јавило поради тоа што наводно, Цеца му должела пари за текст кој го напишал за Анастасија Ражњатовиќ.

За ова тој имал објави и на Твитер профилот, а преку истата социјална мрежа изминатиов период објавил неколку навреди кон Цеца и нејзиното семејство.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------