Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Јахта, бикини и страсен бакнеж, вака Џенифер Лопез го прослави својот роденден...

Јахта, бикини и страсен бакнеж, вака Џенифер Лопез го прослави својот роденден (фото+видео)

реклама:Велигден со Стаф

Очигледно и годи старо новата љубов па Џенифер Лопез изгледа навистина среќно и заљубено на новите фотки кои таа ги постираше на својот Инстаграм по повод 52-риот роденден.

На јахта во бикини и во страсен бакнеж со Бен Афлек ги изненади следбениците на социјалните мрежи, а тие со милиони лајкови и коментари ја пофалија дека изгледа совршено.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------