Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive -Јака утринска мигрена, со сексуален пресврт!! Јелена Карлеуша ги шокираше фановте (фото)

-Јака утринска мигрена, со сексуален пресврт!! Јелена Карлеуша ги шокираше фановте (фото)

реклама:G Natural

И по којзнае кој пат Јелена Карлеуша успева да ги шокира своите фанови но и јавноста со нови фотки на својот Инстаграм профил.

Овој пат таа напишала:
-Јака утринска мигрена, со сексуален пресврт!!
И ја објавила фотката каде што е гола во својот кревет.

Дека успеа повторно да го предизвика целото внимание врз себа покажаа многуте коментари и лајкови на објавата, а што ли ке биде следно шокантно сигурно нема да има потреба да чекаме долго.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------