Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Јелена Карлеуша ги „шашардиса“ сите на снимање во Гранд (фото)

Јелена Карлеуша ги „шашардиса“ сите на снимање во Гранд (фото)

реклама:G Natural

Сите фанови на Јелена Карлеуша уживаа во текот на летото во секојдневните секси – бикини фотки, но за пејачката почнаа работните обврски и таа се врати на снимање во „Ѕвездите на Гранд“.

Како и во монатите сезони Карлеуша продолжи со провокативни стајлинзи и секси хаљини од кои занемеа сите.

Еве како ја отвори сезоната Карлеуша…

View this post on Instagram

🤷🏼‍♀️

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------